Talep Gönder, Ekstra İndirim Yakala!

“Işık ve Güneş Diyarı” olarak Likyalılarca adlandırılan Ölüdeniz’in tüm dünyaya nam salmış güzelliğine herkes mutlaka tanıklık etmeli..!

Ölüdeniz - Fethiye

2006 yılında dünyanın en güzel kumsalı seçilen Ölüdeniz Kumsalı ile Fethiye'nin tatil cenneti bölgelerinden biri olan bu yere geldiğinizde buradan asla ayrılmak istemeyeceksiniz… Bu güzelliğe tanıklık edipte buraları arkada bırakıp dönmek gerçekten herkes için çok zor olsa gerek… Yeşil ve mavinin en güzel tonlarının bir araya geldiği ve doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sergilediği Ölüdeniz’de Kelebekler Vadisi, Gemiler Adası, Saklıkent Kanyonu, Saklıkent Milli Parkı, Göcek ve 12 Ada gibi gezip görebileceğiniz sayısız gezi rotası da çok yakınlarda bulunmaktadır. Denizinin ve plajının güzelliği ile ülkemizde denizin keyfini en iyi şekilde çıkartabileceğiniz yerlerden biri olan Ölüdeniz’de yer alan binlerce yıllık tarihi kalıntılar ve yapılar da burayı daha da büyüleyici kılıyor…

Nasıl Gidilir?

Muğla ile Ölüdeniz arası araç ile 131 kilometrelik bir yol giderek yaklaşık 2 saat 15 dakika da ulaşabilirsiniz. Farklı bir şehirden en pratik ulaşım için ise Dalaman Havalimanı’na gerçekleştireceğiniz uçuş sonrası havaş ile Fethiye’ye geçebilir ve oradan da Ölüdeniz’e hareket eden araçlara binebilirsiniz.

Ölüdeniz Hakkında Bilgiler

Ölüdeniz ismini her zaman sakin ve dalgasız olan denizinden almaktadır. Ölüdeniz, bembeyaz bir kumsala sahiptir. Babadağı, dünyadaki en güzel manzarayı sunarak yamaç paraşütü yapılabilen yerlerden biridir.

Bu bölgede yılın 9 ayı denize girebileceğiniz bir hava iklimine sahiptir. “Işık ve Güneş Diyarı” olarak Likyalılarca adlandırılan Ölüdeniz’in tüm dünyaya nam salmış güzelliğine herkes mutlaka tanıklık etmeli..!

Ölüdeniz'i gönlünüzce keşfedebileceğiniz, ev konforunda bir tatil için Ölüdeniz kiralık villalarını hemen inceleyebilirsiniz.

En Son Eklenen İçerikler
Tümünü göster Tümü