Villada Tatil

Kalkanda Çocuklu Tatil
Kalkanda Çocuklu Tatil
Tatil sezonu yaklaşıyor. Okullar kapandıktan sonra, yaz tatili gelecek ve siz telaşla bu yaz ne yapacağız diye düşüneceksiniz. Sizlere çocukla tatil yapmanın püf noktalarını ve ipuçlarını paylaşacağız. Çocuklarınızın da rahat oyun oynayabileceği, denizde ve havuzda keyifli vakit geçirebileceği bir belde ve konaklama yeri seçmek için sizinle bu yazımızda en önemli detayları paylaşacağız.
14 Şubat Sevgililer Günü İçin Öneriler
14 Şubat Sevgililer Günü İçin Öneriler
Yeni evli çiftlerin, sevgililerin, 40 yıllık evliliklerin kutlaması gereken en önemli günlerden biri yaklaşıyor. Tüm Dünyada 14 şubatta kutlanan sevgililer günü bu yıl perşembe gününe denk geliyor. Bu da demek oluyor ki sevgililer gününü hafta sonu ile birleştirme ihtimali de artıyor. Zaman yaklaştıkça hediyeler, programlar, kampanyalar araştırılmaya ve fikirler üretilmeye başlandı. Biz de bugünün değerini ve önemini bilerek, çiftlerin işini biraz daha kolaylaştırmak istedik.
Çocuklu Tatil Hakkında İpuçları
Çocuklu Tatil Hakkında İpuçları
Yaz tatili yaklaşıyor. Ailece güzel bir tatili hak ettiniz. Eşinizle ve çocuklarınızla konforlu bir tatil için uygun bir tatil beldesi ve kalacak yer bulmanın zorluğunu biliyoruz. Yıl boyunca ders ve ödev stresiyle boğuşan çocuklar ve iş stresinden sıkılan size; ihtiyacınız oldukça açıp okuyabileceğiniz bir rehber hazırladık. Çocuklu tatil, ebeveynlerin kabusuna dönüşmesin diye ailenizle keyifli zamanlar geçirmeniz için sizinle küçük ipuçları paylaşıyoruz. Yollara düşmeden önce her şeyi kontrol altına almak için bilmeniz gerekenlere bir göz atın;
En Çok Tercih Edilen Sapanca Kiralık Villalarımız
En Çok Tercih Edilen Sapanca Kiralık Villalarımız
İstanbula olan yakınlığıyla gönüllerde taht kurmuş olan Sapanca, Sakarya’ya bağlı şirin bir ilçe. Sapanca Gölü, Maşukiye, Kırkpınar ve kış turizminin gözdesi Kartepe ile başta İstanbul olmak üzere, civar kentlere yakın konumuyla, turizmin hayli geliştiği eşsiz doğal güzellikte bir yer. Özellikle İstanbul’dan ulaşımın kolay oluşuyla hafta sonlarının vazgeçilmez adresi olan Sapanca, doğal güzellikleri, temiz havası ve nefis fotoğraf manzaralarının yanı sıra, güzel bir köy kahvaltısı yapmak ve taze alabalığa doymak için de ideal bir yer.
Özel Havuzlu Villada Tatil
Özel Havuzlu Villada Tatil
Yıl boyunca yaşanılan stres, omuzlarınızdaki yük, eve giderken yaşanılan trafik, kış aylarının depresifliği, tatsız yemekler, karanlıkta işe gitmek… ve daha sayabileceğimiz bir sürü olumsuz şey ve bunları arkanızda bırakıp sevdiklerinizle tatil planı yaptığınız o muhteşem günler. İstediğiniz saatte uyanmak, en tatlı karpuzu bulmak, saatlerinizi havuzda harcamak, yeni yerler keşfetmek, bahçede mangal yapmak, bunlar hayal değil. Siz sadece nereye bakmanız konusunda emin değilsiniz.
Muhafazakâr Villada Tatil Nedir?
Muhafazakâr Villada Tatil Nedir?
Muhafazakâr villa tatili, kişisel alan ve özgürlükleri koruyan bir tatil anlayışıdır. Hassasiyeti olan misafirlerimize dışardan görünmeyecek şekilde tasarlanan havuzda, güneşlenebilme ve sevdikleriyle gözlerden uzak vakit geçirebilme imkânı sunan villa çeşididir. Korunaklı havuza sahip bir evin verdiği rahatlıkla, tatilinizi özgür bir şekilde yaşarsınız.
En İyi İnstagramlık Yerler
En İyi İnstagramlık Yerler
Siz de Alaçatı’da gördüğünüz an poz verilmesi gereken mor menekşeli beyaz duvardan veya eski mavi sokak kapısından, ya da elleri kalp yaparak içine Güneşin sığdırıldığı gün batımından, tekne turunda verilen titanik pozundan sıkıldınız biliyoruz. Bu pozlar çok eskide kaldı, tatiliniz klişe olmasın.
Tatilde Araç Kiralama
Tatilde Araç Kiralama
Tatilde araç kiralayarak, hava alanına indiğiniz andan itibaren gideceğiniz her yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tatile çıkmış her insan rahat etmek, stresten uzak vakit geçirmek ister.
Kalabalık Ailelerin Villa’da Tatil Yapmasının Avantajları
Kalabalık Ailelerin Villa’da Tatil Yapmasının Avantajları
Kalabalık ailelerin birbirinden güzel tatil anıları biriktirebileceği kiralık villa seçenekleri, ailece sizler için unutulmaz bir yaz tatili atmosferi sunmaktadır.
Tatile Giderken Alınması Gerekenler
Tatile Giderken Alınması Gerekenler
Birçoğumuz tatilden döndük, tatile çıkacağız ya da, önümüzdeki bayram tatili için, yeni bir tatil planı yapıyoruz. Ancak yapacağımız tatil için, bazı hazırlıklar yapmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Hatta bunu, daha önce yapmış olduğumuz tatillerden de, deneyimledik. Tatile çıkmadan önce, ilk olarak yapmamız gereken şey, tatile giderken alınması gerekenler listesi yapmak olacaktır. Keyifle geçirebileceğini bir tatil için, tatile giderken alınması gerekenler listesi doğru bir şekilde hazırlanmalı ve bu listeye harfiyen uyulmalıdır. Aksi halde, yapmış olduğunuz tatilin tam anlamı ile tadına varamayacaksınız. Tatile giderken alınması gerekenler listesi yapmak için gerekli olan adımlar aşağıda sıralanmıştır.
Balayı Tatilinde Yeni Trend: Kiralık Villalar
Balayı Tatilinde Yeni Trend: Kiralık Villalar
Yeni evli çiftler için oldukça anlamlı olan balayı tatili en mutlu anların yaşandığı tatil planları arasındadır. Aylar öncesinde balayı tatili için planlar yapılmaya başlanır. Düğün ve nikah telaşı gibi süreçler arasında balayı tatilini planlamak oldukça yorucudur.
Kiralık Villada Tatil Yapmanın Avantajları Nelerdir
Kiralık Villada Tatil Yapmanın Avantajları Nelerdir
Bugüne kadar yaptığınız tatilleri unutun, size muhteşem bir tatil seçeneği sunuyoruz!
Villada Balayı Tatili Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler!
Villada Balayı Tatili Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler!
Yeni evlenen çiftler için vazgeçilmez bir başlangıç noktası olarak balayı tatilini, başınıza gelecek sıradışı bir eğlence ve unutulmaz bir maceraya dönüştürüyoruz.