Yeni Yerler Keşfet

İstanbul'a Yakın Tatil Yerleri
İstanbul'a Yakın Tatil Yerleri
İstanbul’da yaşayanlar için, şehrin gürültüsünden ve gündelik hayatın sıkıntılarından bir nebze olsun kurtulup, dinlenerek kafa dinleyebilmeleri, aile ve sevdikleriyle güzel vakit geçirebilmeleri için tercih edilebilecek, İstanbul’a yakın tatil noktalarını bir liste halinde derledik. Yaz sıcaklarında hafta sonu kaçamakları oldukça cazip görünüyor. Cuma akşamı yola çıkıp Pazar akşamı İstanbul’a tekrar dönebileceğiniz yakın tatil yerleri, günlerce tatil imkânı olmayan ve de deniz kokusu burnunda tüten insanlar için adeta bulunmaz nimet. Okurlarımızın en detaylı bilgiye sahip olabilmeleri için hazırladığımız İstanbul’a Yakın Hafta Sonu Tatil Noktaları listemiz şu şekilde:
Kleopatra Plajı'nı Yakından Tanıyın
Kleopatra Plajı'nı Yakından Tanıyın
Kleopatra adası ve Kleopatra plajı değişik efsanelere konu olan yapısı ile herkesin dikkatini çeken bir yerdir. Kleopatra burada yaşamış ve denize girmiştir.
Phaselis Antik Kenti
Phaselis Antik Kenti
Phaselis Antik Kenti hakkında bilgi
Gelidonya Koyları ve Plajları
Gelidonya Koyları ve Plajları
Her koy ya da plaj için ayrı şekilde değerlendirme yapmak mümkündür. Fakat Gelidonya koyları için yapılacak olan ziyaret genel olarak doğa harikası bir görüntü ile karşılaşmayı sağlamaktadır. Bu manzara eşliğinde denize girmek ve serinlemek herkes için keyif verici bir deneyim olacaktır.
Marmaris Bördübet Koyu'na Nasıl Gidilir
Marmaris Bördübet Koyu'na Nasıl Gidilir
Marmaris’e gelindiğinde mutlaka görülmesi gereken muhteşem bir doğa harikasıdır Bördübet koyudur. Bördübet koyu ‘Amazon koyu’olarak da anılmakta olup dünyanın en güzel körfezlerinden birisidir.
Türkiye'nin Mavi Bayraklı Plajları
Türkiye'nin Mavi Bayraklı Plajları
Türkiye, geçen sene 444 olan mavi bayraklı plaj sayısını bu yıl 454’eyükselterek İspanya ve Yunanistan’ın ardından dünya üçüncüsü oldu…
Bodrum Tatilinde Neler Yapılır?
Bodrum Tatilinde Neler Yapılır?
Ege’nin incisi Bodrum, geçmişten günümüze en çok tercih edilen tatil yörelerinden bir tanesidir. Beyaza boyanmış evleri, renkli bodrum geceleri ve muhteşem deniz ve doğası ile Bodrum görenlerin aşık olduğu bir diyar…
Korsan Koyu'nu Keşfe Çıkın!
Korsan Koyu'nu Keşfe Çıkın!
Rivayetleri doğrulayan, akıntıları ve özellikleriyle günümüzün gezginlerinin uğrak yeri…
Kalkan Tatili
Kalkan Tatili
Etrafını çevreleyen yemyeşil ağaçların, önünde uzanan masmavi denizin dışında onu bu kadar çekici yapan nedir? Eğer bu sorunun cevabını merak ediyorsanız; Kalkan’da yapılabilecek şeylerin listesini hazırladık okuyun ve yola koyulun!
Türkiye'nin En Güzel 10 Koyu
Türkiye'nin En Güzel 10 Koyu
Doğası ve denizleriyle, tarihin ve günümüzün en güzel koylarını sıraladık; tatil zamanı yaklaşırken, okumalısın!
Patara Plajı ve Antik Kenti
Patara Plajı ve Antik Kenti
Birçok filme ev sahipliği yapan ve en’lerin plajı, Patara Plajı’nın, ucu bucağı olmayan sahilinde ve sığ denizinde bir tatil düşleyenler için farkı bir yorum katmak istedik…
Belek Tatilinde Görülmesi Gereken 5 Yer
Belek Tatilinde Görülmesi Gereken 5 Yer
Doğal yaşamın esrikli güzelliğiyle ilgileri üzerine toplayan kasaba, Belek…
Belek Tatili
Belek Tatili
Hem kolay ulaşılabilir, hem farklı aktivitelere dahil olabileceğiniz, hem de size özel havuzlu kiralık villanızda huzurla vakit geçirebileceğiniz bir tatil arıyorsanız, Belek tam olarak istedikleriniz sunuyor. Gerek konumuyla, gerekse farklı aktivite imkanlarıyla size eşsiz bir deneyim sunacak olan Belek, ailenizle veya arkadaş grubunuzla yapacağınız, bir dakikasından bile sıkılmayacağınız bir tatil sunmaya hazır.
İslamlar Köyü
İslamlar Köyü
Akdeniz’in en güzel coğrafyalarından biri olan İslamlar Köyü, oksijene doyacağınız ve benzersiz anılar yaşayacağınız bir tatil için sizi bekliyor. Yemyeşil bir orman içerisinde, tamamen doğa manzarasında ve kuş sesleri eşliğinde bir tatil yapmak istiyorsanız, İslamlar Köyü tam aradığınız yer. Tamamen doğa içerisinde olması, pek çok plaja kolay şekilde ulaşabileceğiniz konumu ve hepsinden öte, büyük oteller yerine, tamamen size ait bir villada tatil sunması sayesinde, İslamlar Köyü’nde tam anlamıyla muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.